سوالات متداول

بله براي استفاده از امكانات ليبرا لازم است ابتدا حساب كاربري ايجاد كنيد. تنها جستجو و استفاده از اطلاعات كتابشناختي بدون عضويت ممكن است.

در حال حاضر براي استفاده از محتواي كتاب لازم است از اپليكيشن موبايل ليبرا استفاده كنيد. پس از دريافت يك كتاب متني و يا صوتي بايد در اپليكيشن موبايل ليبرا در بخش كتابخانه اقدام به استفاده كنيد.

با استفاده از آدرس ايميل خود در قسمت ثبت نام مي‌توانيد در ليبرا عضو شويد. صحت و تكميل اطلاعات ما را در شناخت علاقه‌مندي‌هاي شما ياري مي‌كند.

فروشگاه اینترنتی لیبرا سرزمین اسرار آمیزی برای خواندن است که با ارائه مجموعه ای از کتاب های با کیفیت و قیمت های مناسب، امکان خرید اشتراک و نیز کتاب فیزیکی را فراهم می کند.
با ارائه مجموعه ای از کتاب های با کیفیت و قیمت های مناسب، امکان خرید اشتراک و نیز کتاب فیزیکی را فراهم می کند

لیبرا فروشگاه نسخه‌ی الکترونیکی و صوتی کتاب‌ است که امکان مطالعه‌ی آن‌ها را بر روی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های اندروید و iOS فراهم می باشد.

هدف لیبرا، تبدیل شدن به یک کتابخانه‌ی شخصی و جیبی در تمام زمینه‌های نشر است و محدودیتی در زمینه‌ی دسته‌بندی محصولات ندارد. لیبرا هر روز با کتاب‌های تازه‌ای از ناشران و مترجمان فعال کشور به ‌روز می‌شود.

در حال حاضر صرفا با خرید اشتراک ۲۵,۰۰۰ تومان امکان استفاده از کتاب های موجود در لیبرا هست. در نظر داریم تعداد قابل توجهی کتاب رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار بدیم که در حال رایزنی با ناشرین هستیم

بله. شما در زمان خرید اشتراک به مدت یکماه دسترسی آزمایشی به کتاب ها دارید بدون هیچ محدودیتی و پس از آن به صورت اتوماتیک وجه اشتراک از حساب شما کسر می شود. قبل از یکماه اگر به هر دلیلی رضایتمندی از سرویس دریافتی را نداشتید می توانید اشتراک خود را از حساب کاربری غیر فعال کنید.

برای کاربران Android و IOS از طریق حساب کاربری و کلیک روی «خرید اشتراک» می توانید اشتراک خود را فعال سازی نمایید.

فروش عنوانی کتاب در لیبرا امکانپذیر نیست و صرفا با خرید اشتراک دسترسی به همه کتاب ها میسر می شود.

اگر کتاب مورد نظر خود را در وب سایت لیبرا پیدا کرده اید، می بایست ابتدا اپلیکیشن مرتبط با گوشی یا تبلت خود را از طریق لینک زیر نصب کنید.

(لازم به ذکر است که مطالعه کتب از طریق سایت در حال حاضر امکاپذیر نمی باشد.)

https://www.Libra-books.com/DownloadApp

پس از نصب اپلیکیشن در قسمت حساب کاربری، می بایست ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را از طریق لینکی که برای شما ایمیل می شود فعال نمایید.

پس از فعال سازی حساب کاربری می توانید در قسمت «جزییات و خرید» اقدام به خرید اشتراک نمایید.

پس از خرید اشتراک می توانید با انتخاب «اضافه کردن به کتابخانه» هر کتاب صوتی یا متنی مورد علاقه خود را مطالعه و یا به آن گوش دهید.

همه‌ی کتاب‌هایی که شما با حساب کاربری خود از لیبرا دریافت می‌کنید در کتاب‌خانه‌ی حساب کاربری شما قرار می‌گیرند و تا مادامی که اشتراک دارید سامانه‌ی ابری لیبرا محفوظ خواهند بود.

به‌این‌ترتیب حتی پس از پاکسازی یا تعویض گوشی یا تبلت خود می‌توانید بدون نیاز به جستجوی مجدد، باز هم آنها را دریافت کنید.

تنها محدودیت استفاده از کتاب‌خانه‌ی لیبرا در تعداد دستگاه هایی است که به آن متصل می شود. (تا ۲ دستگاه برای یک حساب کاربری)

ePUB استانداردی جهانی برای کتاب‌های الکترونیک است و اکثر کتاب‌هایی که بر روی لیبرا در دسترس هستند به این فرمت می‌باشند. ePub خوان لیبرا به شما این امکان را می‌دهد که مستقل از اندازه‌ی صفحه‌ی نمایشگر خود بتوانید به راحتی کتاب‌های خود را مطالعه کنید.

اما برخی کتب بالاجبار به صورت Fixed Layout‌ نمایش داده شوند زیرا حفظ صفحه‌آرایی در آن‌ها اهمیت بالایی دارد.

این قبیل آثار، به صورت PDF در لیبرا قرار داده می‌شوند و شما می‌توانید با دو بار کلیک کردن روی ستونی از متن که می‌خواهید آن را مطالعه کنید، متن را بزرگنمایی کنید.

خیر. برای مطالعه اطلاعات کتاب شناختی، خلاصه کتاب و بازنگری صفحات اولیه بیش از دوهزار عنوان کتاب هم می‌توانید از طریق سایت لیبرا اقدام نمایید و هم با نصب اپلیکیشن بر روی گوشی یا تبلت، کتاب مورد نظر را یافت و سپس مطالعه کنید.

متاسفانه خیر. لیبرا یک ایندکس بزرگ از اطلاعات کتاب شناختی بیش از یک میلیون و هتفصد هزار عنوان کتاب است که تقریبا تنها ۴ هزار عنوان آن در قالب اشتراک دسترس پذیر می باشد. لیبرا به صورت مداوم بدون افزایش قیمت اشتراک به طور ماهانه به عناوین کتاب اشتراکی خود در بستر لیبرا اضافه کرده و کاربران خود را از طریق قسمت «تازه ها» در مورد کتب جدید به روز رسانی می کند.

فیلترها
hide